canvas چیست

بوم یک پارچه بافته شده است که به طور معمول از کتان یا پنبه ساخته می شود. این اغلب توسط هنرمندان استفاده می شود ، اما همچنین می تواند به صورت دیجیتالی چاپ شود تا ظاهری سفارشی برای تصاویر و عکاسی شما ایجاد کند. بوم هنرمند ما دارای بافتی ظریف است و از کیفیت موزه ای برخوردار است که زندگی و بعد را به تصویر چاپ شده اضافه می کند. پس از چاپ بوم ، آن را با برانکارد برش داده و به بیرون قاب چوبی که به آن میله برانکارد نیز معروف است ، می پیچند و به دیوار می آویزند. بدین ترتیب اصطلاح بسته بندی بوم را بدست می آوریم. این اصطلاح را می توان با چاپ بوم و هنر دیواری بوم به جای هم استفاده کرد.

بسته بندی بوم برای چه مواردی استفاده می شود؟

 

از پارچه های بوم برای اهداف تزئینی برای نمایش آثار هنری ، عکاسی یا تصاویر دیگر استفاده می شود. آنها می توانند برای استفاده شخصی یا تجاری چاپ شوند و فقط در فضای داخلی برای انواع موقعیت ها مانند دکوراسیون دفتر ، لابی ها و راهروهای شرکت ها ، تزئینات فروشگاه در محیط های خرده فروشی ، نمایشگاه های نمایشگاه و رویدادها مورد استفاده قرار می گیرند.

 

بسته بندی بوم در چه اندازه هایی وجود دارد؟

 

بوم هنرمند ما 17 میلی متر ضخامت دارد و در اندازه های مختلف رول ساخته شده و بزرگترین آن 126 "x 150" است. تا زمانی که اندازه های ترجیحی شما از این ابعاد فراتر نرود ، ما می توانیم هر اندازه سفارشی را چاپ کنیم. میله های برانکارد دارای ضخامت های 1 "، 1" ، 2 "و 3" هستند و به صورت سفارشی ساخته می شوند تا متناسب با اندازه چاپ بوم شما باشند. از میله های برانکارد ضخیم تر برای بسته بندی بوم های بزرگتر استفاده می شود تا از خم شدن و خم شدن قاب جلوگیری کند.

آیا گزینه های مختلف حاشیه ای برای بسته بندی بوم وجود دارد؟

 

بله ، در واقع سه روش مختلف برای چاپ تصاویر بوم وجود دارد. اولین مورد این است که تصویر روی کل بوم چاپ شده باشد تا وقتی که بسته بندی می شود ، تصویر به دو طرف میله های برانکارد گسترش یابد. گزینه دوم چاپ تصویر با حاشیه سفید یا سیاه است. هنگامی که به دور میله برانکارد پیچیده می شود ، تصویر فقط در قسمت روکش بوم و حاشیه سفید یا سیاه فقط در دو طرف میله برانکارد دیده می شود. گزینه آخر از این جهت است که یک حاشیه سفید و سیاه در اطراف تصویر چاپ می شود ، با این حال ، هنگامی که بسته بندی می شود ، مرز چاپ شده به صورت بوم گسترش می یابد. این یک قاب طبیعی در اطراف تصویر شما ایجاد می کند.

 

بسته بندی بوم چگونه نصب / آویزان / اعمال می شود؟

 

متداول ترین روش برای آویز کردن باند های بوم استفاده از سیستم براکت دندان اره است. براکت به قسمت بالایی قسمت پشتی چاپ بوم پیچ می شود و به یک پیچ یا میخی که پیچ یا میخ شده در سطح سفت و سخت مورد نظر شما آویزان شده است. با استفاده از چاپ های بوم بزرگتر ، توصیه می شود که میخ یا پیچ را برای حمایت بیشتر در گل میخ های دیوار قرار دهید. اکثر بسته بندی های بوم را می توان خود نصب کرد ، اما بسته به مکان و اندازه آنها می توانند به نصب حرفه ای نیاز داشته باشند.

 

منبع: چاپ بوم در خانه طراحان سام

 

Add a comment